Новини
Як вибрати якісну розетку
07.02.2019

Вибираючи розетки, для установки в квартирі, будинку або офісі, найголовніше стежте, щоб вони були безпечними і зручними в експлуатації. При цьому їх екстер'єр - зовнішній вигляд, будь-то форма, колір, матеріали виготовлення, не настільки важливі, хоча в більшості випадків, якісні електричні розетки хороші з усіх боків.

За двома цими простими термінами - безпека і зручність експлуатації, криється маса характеристик, які впливають на обидва ці пункту, якісь безпосередньо, а якісь побічно. Так, наприклад, простота монтажу розетки безпосередньо не пов'язана з безпекою, але при цьому, чим складнішим і незручним буде процес підключення механізму, тим більша ймовірність помилки, що може викликати масу порушень в роботі розетки.

Будь-які електроустановочні вироби, а зокрема розетки і вимикачі, мають ряд загальних показників - характеристик, які ви можете побачити на ціннику, упаковці, в описі товару. Здавалося б, що тут складного, досить вибрати моделі розеток з потрібними характеристиками і мінімальною ціною - купити і встановити.

На жаль, ці показники не в повній мірі відображають реальний стан справ. Найчастіше розетки можуть бути ідентичними за характеристиками, але абсолютно відрізнятися за споживчими якостями. У них можуть істотно відрізнятися якість і матеріали виготовлення, технологія виробництва, застосовані інженерні рішення і багато іншого.

Тому, щоб правильно вибрати розетки, для установки в квартирі або будинку, розглядати їх потрібно з двох сторін:

- В першу чергу, перевірити за вказаними характеристиками, чи підходить дана розетка до ваших умов експлуатації

- Потім, розглянути її на власні очі, повертіти в руках, протестувати

В цілому, така проста методика дозволить вам практично безпомилково вибрати кращий варіант розеток для себе із загальної маси, при цьому вам не потрібно буде вивчати докладні специфікації всіх моделей або відгуки в інтернеті.

Важливо пам'ятати, що висока ціна не завжди показник якісної розетки, нерідко націнка робиться просто за незвичайний зовнішній вигляд або матеріал виготовлення, при цьому механізм розетки залишає бажати кращого. Але в той же час, ви повинні розуміти, хороші розетки зовсім дешево коштувати не можуть.

Заповніть форму зв'язку
Ваше ім'я
Телефон
Email
Тема
Повідомлення
Файл
Заповніть форму замовлення
Ваше ім'я
Телефон
Email